NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PANSKIEGO - 07.01.2019 R.-OGŁOSZENIA

Dzisiaj na każdej Mszy św. poświęcenie kredy kadzidła i wody, a po Mszy św. o 9.30. błog. małych dzieci. Dziś na sumie będziemy gośćić chór parafialny ze Św. Jadigi w Janowie, po sumie dadzą nam koncert kolęd. Dziś niedziela adoracyjna, I-sza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańc. Int. Na miesiąc styczeń. ewangelizacyjna—za ludzi młodych zwłaszcza w Ameryce Łacinskiej, aby nasladując Maryję, odpowiadali na powołanie Pana, by przekazywać światu radość płynacą z Ewangelii. Int.za Ojczyznę-o dar pokoju i ładu społecznego w Polsce i Europie.
W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Przyszła niedziela kończy czas Bożego Narodzenia, ale kolędy możemy śpiewać do M.B.Gromnicznej.
W śr. Nowenna do M.B.NPM. Zapraszam.
Jutro dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej na KIIod g. 14.30, od P.St-wa Osieł—Jana Blachy. We wt. Od14.30.od P Jana Garbacza—do St-wa Derusia. W śr. Od 14.30. od P. Andrzeja Kapronia—do P.Wł-wa Małka.,we czw. od.14.30.-od P.St-wa Szuby—do P.Józefa Flisa.,w pt od 9-od P Grzegorza Dychy—do Pawła Papierza. i w sob.KI morgi od 9-od P.St-wa Pecki –do P.St-wa Rawskiego.

Podziękowania

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła na dzisiejszę Święto Trzech Króli i za of. 200 na k-ł.W najbliższą sob. na g.8, proszę Panie - Beatę Garbacz, Annę Małek, Marię Małek, Agnieszkę Głaz, Marię Góra, Barbarę Małek.
Bóg zapłać za of. na k-ł-bezimiennie z KIIIm 500 zł.

Flis Leszek, kaw. Z B. -Mariola Flis, panna, zm. Par. Radzięcin, zap.2.

Życzenia na cały tydzień

Trzej Królowie przeżywając radość ze spotkania z Synem Boży, adorowali Boże Dziecię. Anna Kamieńska, powiedzała taką myś l- „Zdziwienie jest pierwszym krokiem do adoracji.” Życzę Wam, moi kochani, abyście wpatrując się w żłóbek betlejemski doświadczyli zadziwiającej adoracji Dzięcięcia Bożego i Jego bliskości. Szczęść Wam Boże na cały tydz. Waszej pracy. Św. Michale Archaniele...

ks. Jan Kardaś

Czasopisma katolickie

Gość Niedz.—o spotkaniu młody z Tazie we Wrocławiu, o śmierci bpa pieronka, jak rozwiązać problemy polskiej wsi, co zrobić z niepotrzebną świątynią w Europie zachodniej, co to za święto Objawienia Panskiego, jak smakuje sakr. małzenstwa, o pięknie K-ła kat., o s[porze o handel w niedzielę, o Polsce za sto lat, co nas czeka w 2019r. Niedziela-o K-le prawosławnym na Ukrainie, co się dzieło w 2018 r, o szukaniu Boga w codzienności, o obronie polskich dzieci, jak wygląda życie w Ziemi Sw., nowy rok z ciężkim bagażem, o nowych siłach K-ła, o prognozach na 2019r., wywiad z ministrem rolnictwa.

Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich nabożeństwach i Mszach św. sprawowanych w naszym kościele, życząc głębokich przeżyć duchowych w spotkaniu z Bogiem, który nas zbawia; byśmy mogli podjąć wezwanie roku liturgicznego — ”Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.